MAKE YOURSELF PROUD

O nás

Značka Galsari sa zrodila v Českej republike v roku 2017, kedy sme pre vás na našom e-shope predstavili prvú kolekciu vysoko komfortného športového oblečenia vlastných návrhov.

Vaša spätná väzba sa v ten okamih stala silným hnacím motorom pre to, aby sme sa posúvali každým dňom smerom vpred. Dnes je z nás overená, dobre známa značka v Českej republike a na Slovensku, plná chuti sa rozrastať.

Získajte s našimi produktmi moderný vzhľad, prémiovú kvalitu a absolútny komfort, ktorý je pre všetky druhy športu nepostrádateľný. Sme veľmi dôslední a nároční pri výbere kvalitného materiálu pre naše jednotlivé produkty. V neposlednom rade predstavujeme trendy strihy, ktoré dajú vyniknúť postave a zároveň skryjú drobné nedokonalosti.

Vytvárať produkty, ktoré vznikajú na základe potrieb zákazníkov a športovcov, ale aj tvoriť komunitu pozitívne naladených ľudí, ktorí si môžu byť vzájomnou inšpiráciou a podporou v ceste za svojimi snami, to sú pravé ciele značky Galsari.

P.S. Fitness móda nás veľmi baví, ale vedeli ste, že nás baví tiež móda plavková? Náš partnerský projekt a modely štýlových plaviek, v ktorých zaručene zažiarite, nájdete na www.swimmeez.cz, čo na ne hovoríte?

 

 


MAKE YOURSELF PROUD

TVORÍME PRE VÁS.

Naše kolekcie vznikajú na základe vašich požiadaviek a na základe toho, čo máte radi. Nezáleží na tom, či chodíš behať, prechádzaš sa, trénuješ v posilňovni alebo robíš ďalšie iné športy. Naša značka je tu pre teba a tiež pre tvoj skvelý pocit z toho, čo rada robíš.

ŠPORTOVÁ ELEGANCIA PRE NÁROČNÝCH.

Chceš zažiť kvalitu, komfort a jedinečnosť? Pre naše produkty vyberáme iba prémiové materiály, kladieme dôraz na kvalitné šitie, trendy strihy a v neposlednom rade predstavujeme široké spektrum farebného prevedenia, aby si vždy mohla jednotlivé kúsky z tvojho šatníka dokonale kombinovať.

PRE SKVELÝ VZHĽAD A ABSOLÚTNY KOMFORT.

Naše produkty sú navrhované tak, aby vždy zvýraznili tvoje prednosti a zároveň napomáhali skryť drobné nedokonalosti. Legíny sú nepriesvitné, neschádzajú a hebký materiál zabezpečí tvoje dokonalé pohodlie. Značkové oblečenie Galsari si jednoducho zamiluješ.

Enjoy Every Moment | Anna Faltová
RAW Bench Press World Champion | Vlastimil Kužel
Stay Focused | Míša Mrázková
What We Do | Gymnastics | TrioGym