VÝMENA TOVARU

Ak ste si objednali na e-shope www.galsari.sk tovar a zvolili ste nesprávnu veľkosť, radi Vám ho vymeníme za veľkosť inú či iný tovar.

Kupujúcemu umožníme výmenu tovaru do 14 dní od prevzatia zásielky bez udania dôvodu.

 

Aké sú podmienky pre výmenu tovaru?

Pri žiadosti o výmenu tovaru odporúčame nás kontaktovať na e-mailovej adrese info@galsari.com, následne Vám bude zaslaný formulár k výmene tovaru, ktorý musí byť súčasťou balíčka s tovarom na výmenu.

Neprijímame tovar k výmene v prípade, že tovar neprejde kontrolou z týchto dôvodov:

 • tovar vykazuje známky nosenia a prania
 • tovar je špinavý
 • tovar nie je schopný ďalšieho predaja

Samotná výmena tovaru je bezplatná, iba náklady na dopravné hradí zákazník.

V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme akceptovať požiadavku na výmenu a tovar bude vrátený späť.

Výnimočne sa môže stať, že Vami požadovaný tovar nemusí byť v čase výmeny už dostupný. V tom prípade bude potrebné pokračovať v komunikácii s e-shopom na vyššie uvedenej e-mailovej adrese.

VRÁTENIE TOVARU

Kupujúci má v súlade s ustanovením § 1829 ods. 1 občianskeho zákonníka právo od kúpnej zmluvy odstúpiť, a to do štrnástich (14) dní od prevzatia tovaru.

 

Aké sú podmienky pre vrátenie tovaru?

Pri žiadosti o vrátenie tovaru odporúčame nás kontaktovať na e-mailovej adrese info@galsari.com, následne Vám bude zaslaný formulár k vráteniu tovaru, ktorý doručte súčasne s tovarom.

Neprijímame tovar na vrátenie v prípade, že tovar neprejde kontrolou z týchto dôvodov:

 • tovar vykazuje známky nosenia a prania
 • tovar je špinavý
 • tovar nie je schopný ďalšieho predaja
  Náklady na dopravné spojené s vrátením tovaru hradí zákazník.
  V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme akceptovať požiadavku na vrátenie a tovar bude vrátený späť.
  V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy kupujúcim vrátime peňažné prostriedky do 14 dní od odstúpenia od kúpnej zmluvy kupujúcim. Peniaze sa však snažíme vrátiť ihneď po prevzatí a následnej kontrole tovaru.