Ešte žiadne Galsari legíny nemám, ktoré mám skúsiť?

Najdôležitejšie je vždy to, čo od legín očakávaš. Pokiaľ chceš legíny s naozaj vysokým pásom, ktoré sa nešmýkajú dole av páse sa ani nehnú, vyskúšaj legíny, ktoré majú gumu v páse (legíny Iconic Classic, legíny Famous či legíny Modern).

Pokiaľ máš radšej o trošku nižší, ale napriek tomu vysoký pás a sexi riasenie, jasnou voľbou sú legíny Iconic Deluxe.

Uprednostňuješ maximálny komfort, pohodlie a nemáš rada, keď ťa niečo škrtí alebo tlačí v páse? V tom prípade sú jasnou voľbou legíny Basic (ktoré môžeš skvele kombinovať aj na bežné nosenie) alebo obľúbené legíny Leopard s decentným a elegantným leopardím vzorom. Oba modely by sme ti odporučili aj keby si práve čakala bábätko a očakávala maximálnu prispôsobivosť a predovšetkým pohodlie.

Platba objednávky zlyhala, čo mám robiť?

Keď platba z nejakého dôvodu zlyhá, nič sa nedeje a netreba hneď vytvárať objednávku ďalšiu. Stačí, ak nás kontaktujteš na emaile info@galsari.com a my ihneď navhrneme riešenie. Pokiaľ to však chceš vyriešiť sama, v potvrdení objednávky nájdeš údaje pre platbu bankovým prevodom. Pokiaľ teda neprejde platba cez GoPay, môžeš objednávku uhradiť bankovým prevodom. Iba však nezabudni na zadanie variabilného symbolu, nech sa všetko spáruje s objednávkou.

Naštudovala som si tabuľku veľkostí, ale stále sa nemôžem rozhodnúť ohľadom veľkosti, poradíte mi?

Neustále sa snažíme našu tabuľku veľkostí zdokonaľovať, ale pokiaľ aj tak nad správnou veľkosťou váhaš, určite nás kontaktuj a veľmi radi ti poradíme. Stačí, keď nám napíšeš, o aký produkt máš záujem a dáš nám vedieť svoje miery. Väčšinou ale u nás zákazníčky volia veľkosť, ktorú bežne nosia a kupujú.

Kedy mi príde tovar?

Vieme, že chceš mať svoju objednávku pri sebe čo najskôr a náš tím robí vždy všetko pre to, aby sa k tebe rýchlo dostala. Objednávky u nás odbavujeme obratom a akonáhle ti zásielku odošleme, zašleme ti informačný email. Zároveň by ťa mal kontaktovať prepravca s ďalšími detailmi ohľadom doručenia. Pokiaľ máš pocit, že sa tvoja objednávka stratila, môžeš nám určite napísať a my všetko dôkladne preveríme.

Zasielate tovar na dobierku?

Áno, tovar na dobierku zasielame. A to ako v Českej republike, tak aj na Slovensko. Pokiaľ však chcete ušetriť za poplatok, ktorý sa za dobierku účtuje, zvoľte platbu prostredníctvom platobnej brány GoPay alebo bankovým prevodom. Sme férový e-shop a nikdy by sme si nedovolili ti nevyexpedovať tovar, ktorý si si zaplatila.

Ako môžem vrátiť tovar, ktorý mi nevyhovuje?

Náš tím dizajnérov vždy poctivo navrhuje oblečenie Galsari tak, aby našim zákazníčkam sedelo čo najlepšie, ale je úplne pochopiteľné, že niekedy ten kúsok jednoducho nesadne tak, ako by si si predstavovala. Viac informácií ohľadom vrátenia či výmeny tovaru nájdeš tu.

Ako by sa riešila prípadná reklamácia?

Aj keď robíme vždy maximum, aby bolo všetko tip ťop, tak aj nám sa občas niečo nepodarí. Pre rýchle vyriešenie nás kontaktuj na našom emaile a my budeme robiť všetko pre to, aby sa nedostatok, ku ktorému došlo, poriešil k tvojej spokojnosti.